Kilka słów o nas

Prywatny punkt Przedszkolny Słoneczne Przedszkole funkcjonuje od 2009. Mieści się w centrum Wrocławia przy ulicy Traugutta 60/2. Nasze niepubliczne przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:30-17:30.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2.5 do 6 lat (w szczególnych przypadkach przyjmujemy także dzieci młodsze). Podczas zajęć edukacyjnych maluchy są dzielone na grupy wiekowe. Najstarszym podopiecznym nasza niepubliczna placówka zapewnia Roczne Przygotowanie Przedszkolne.

home-1_section_01_2
home-1_section_01_1
Dlaczego wartozapisać swoją pociechę do naszej placówki?

Niezmiernie istotne jest dla nas, stworzenie wszystkim naszym podopiecznym, warunków, jak najbardziej zbliżonych do domowych. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego dziecka oraz wykwalifikowanej, pełnej uśmiechu kadrze, staramy się zapewnić dzieciom wszechstronny, harmonijny rozwój w sferze emocjonalnej, poznawczej oraz społecznej. Chcemy, by pobyt u nas był dla nich przyjemnością i szansą na zdobywanie nowych umiejętności.

Jakie zajęcia oferujemy?

Nasze przedszkole Słoneczne oferuje swoim podopiecznym różnorodne zajęcia w trosce o ich wszechstronny rozwój. Zajęcia dydaktyczne są przygotowywane na podstawie programu TREFLIKI wydawnictwa Podręcznikarnia.
Ponadto organizujemy ciekawe wyjścia i wyjazdy, między innymi do biblioteki, Muzeum Etnograficznego, czy do Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Nasze niepubliczne przedszkole organizuje również w swojej siedzibie ciekawe atrakcje, urozmaicające dzieciom codzienną zabawę i naukę. Są to na przykład spotkania z wykwalifikowanym dogoterapeutą, czy występy wędrownego teatrzyku.
Proponujemy także zajęcia dodatkowe:
• rytmikę,
• angielski,
• spotkania z logopedą.
Są to jedyne spotkania, za które zainteresowani rodzice uiszczają dodatkową opłatę. Koszt wszystkich pozostałych atrakcji odbywających się w naszej niepublicznej placówce jest uwzględniony w czesnym.

Zapisz swoje dziecko już dziś!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mail. W celu uzyskania więcej informacji kliknij w poniższy przycisk.